Сторінка в соціальній мережі Інстаграм

ПрисоединяйтесьДрузі, брати та сестри!

У Новоапостольської Церкви в Україні тепер є своя сторінка в соціальній мережі Інстаграм.

Переходьте за посиланням

https://www.instagram.com/nac_ukraine/

та приєднуйтесь. Чекаємо Вас!

Вітання Апостола Будника з Великоднем

АпостолДорогі брати і сестри!

Я вітаю всіх вас зі світлим святом Воскресіння Христового. Бажаю вам і вашим сім'ям щедрих Божих благословень, радості, миру, любові, сімейного благополуччя. Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії, утверджує в ваших серцях віру в Христа і перемогу над труднощами, наповнює радістю серце і додає сил і енергії для добрих справ в прославленні нашого Спасителя.

 

Христос воскрес!

Воістину воскрес!

 З сердечним вітанням, ваш Анатолій Будник

 

 

Запрошуємо переглянути Пряму Трансляцію Богослужіння

нацЗапрошуємо переглянути Пряму Трансляцію Богослужіння, присвяченого Страсного П'ятниці

Дата проведення: п'ятниця, 30 квітня 2021 о 19.00

Бажаємо Вам і Вашим рідним благословення Господнього та ангельського захисту

Посилання на Трансляцію https://www.youtube.com/watch?v=uG2_Pki19hs

Перейти на youtube-канал Новоапостольської Церкви ви можете за посиланням:

https://www.youtube.com/channel/UCqmDPFre-y7DTuqOfOgHasw

Адреса Новоапостольської Церкви в вашому регіоні можна подивитися на сайті https://goo.su/2cg2

 

Перебування Апостола Анатолія Будника у Черкаській області

Апостол Будник в ЧеркассахОсобливою радістю для громад Черкаської області була субота і неділя 17-го і 18-го квітня 2021 року, адже брати і сестри мали змогу відзначити богослужіння Апостола.

У суботу, 17 квітня, Апостол Анатолій Будник провів богослужіння у громаді Звенигородки, в основу якого поклав слово з Євангелія від Марка 10,45: "Бо й Син Чоловічий прийшов не на те, щоб Йому служити, лише щоб служити й віддати Своє життя як викуп за багатьох." Апостол у своїй проповіді наголосив на тому, що Господь Ісус Христос не прагнув влади, слави і не звеличував Себе. Істинний Бог став істинною Людиною і прийшов для того, аби служити людям, показати їм любов Отця. Він з любові до всіх нас віддав Своє життя, аби ми мали вічне життя. Апостол закликав братів і сестер також служити Богові, не очікувати слави, не очікувати нічого взамін, а виявляти щиру любов до Бога і ближнього. [повністю]

Черпати силу із джерела радості

нацПослання Апостола Павла до Солунян справляє неабияке враження! Згадаймо хоча б про ту його частину, у якій йдеться про «життя у світлі прийдешнього дня». Усім ми добре знаємо такі метафоричні порівняння: день Господній прийде так несподівано, як злодій у ночі, а його точна дата є непередбачуваною так само, як і перейми породіллі. Тому важливо бути завжди напоготові й працювати. У кінці 1-го Послання містяться прохання до солунян, на які й нам треба звернути увагу. «Завжди радійте. Моліться без перерви. 

За все дякуйте: така бо воля Божа щодо вас у Христі Ісусі» (1-е Солунян 5, 16-18). Завжди бути радісними, тобто проявляти радість упродовж усього свого життя – це нелегко. Та як усе ж домогтися цього? Доречно згадати такі слова з цього Послання до Солунян: «… тримайте те, що добре» (вірш 21).  [повністю]

Послання апостола: Криза середнього віку

ВераКриза середнього віку – це час, коли людина починає сумніватися в собі й почасти має справу з думками, що навіюють страх. Вона, зазвичай, відбувається у віці від тридцяти до п'ятдесяти років.

У цей час, який називають ще «другим статевим дозріванням», вельми важливо зазнавати духовну опіку, тобто духовну підтримку й супровід; але, на жаль, мало хто готовий до цього. Тому людина нерідко дистанціюється від своїх близьких людей.

У цей час людині властиво підбивати проміжний підсумок, адже вона досягла майже вершини свого життя. Наведемо в цьому зв’язку деякі приклади: У цей час людині важко погодитися з тим, що вона старіє. Зміни у фізичному розвитку не викликають у неї великого захоплення. Адже наше суспільство віддає перевагу зовнішній красі й молодості.

[повністю]

Tрансляціі богослужінь он-лайн.

nakУ зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, нагадуємо, що спеціально для парафіян, які належати до груп ризику проводяться трансляції богослужінь он-лайн.

Трансляції богослужінь дивіться на YouTube-каналі Новоапостольською Церкви України:

https://www.youtube.com/c/nacukraine

Перевірити, чи є зміни в графіку богослужінь в Церкві вашого регіону, можна зробивши дзвінок за контактними телефонами Церкви вашого міста.

➡️Контактний дані Новоапостольської Церкви в вашому регіоні Тут

Бажаємо Вам і Вашим рідним благословення Господнього та ангельського захисту.