10 заповідей Новоапостольського християнина

Окрім 10 заповідей, які є обов’язковими для виконання новоапостольськими християнами, вони сповідують також такі наступні положення Символу віри:

Перше положення Символу віри

Вірую в Бога-Отця, Вседержителя, Творця неба й землі.

Друге положення Символу віри

Вірую в Ісуса Христа, Єдинородного Божого Сина, нашого Господа, Який був зачатий від Святого Духа і

народжений від Діви Марії; Який постраждав при Понтії Пілаті, був розп’ятий, помер, був похований, і зійшов у царство мертвих, але воскрес третього дня із мертвих, Який вознісся в небеса й перебуває по правиці Бога, Всемогутнього Отця, звідки незабаром повернеться.

Третє положення Символу віри

Вірую у Святого Духа, єдину, святу, вселенську й апостольську Церкву, спільноту святих, прощення гріхів, воскресіння мертвих й вічне життя.

Четверте положення Символу віри

Вірую у те, що Господь Ісус Христос править Своєю Церквою, і для цього посилає і буде посилати аж до Свого Другого приходу апостолів, наділяючи їх повноваженнями навчати, прощати у Його Ім’я гріхи й хрестити Водою та Святим Духом.

П’яте положення Символу віри

Вірую, що вибрані Богом для служіння люди зводяться в сан тільки апостолом і що від апостольського сану походять усі інші сани, благословення й церковні служіння.

Шосте положення Символу віри

Вірую, що Святе хрещення Водою є першим кроком для оновлення людини у Святому Дусі та що завдяки цьому таїнству хрещену людину приймають у спільноту тих, хто вірує в Ісуса Христа й визнає Його Своїм Господом.

Сьоме положення Символу віри

Вірую, що Святе Причастя установлено Самим Господом на згадку про унікальну, вічно сущу жертву, в яку приніс Себе Ісус Христос, про Його гіркі страждання й смерть. Гідне споживання Святого Причастя забезпечує життєдайне спілкування з Ісусом Христом, нашим Господом. Святкують воно шляхом споживання прісного хліба й вина; й те, й інше освячується священнослужителем, який уповноважений для цього апостолом.

Восьме положення Символу віри

Вірую, що хрещені Водою, аби стати Божими дітьми і виконати передумову поповнення когорти первенців Бога, повинні прийняти дар Святого Духа шляхом рукопокладення апостола.  

Дев’яте положення Символу віри

Вірую, що Господь Ісус Христос повернеться на землю так само, як і вознісся в небо, й візьме з Собою первенців із померлих і живих, які плекали надію на Його прихід і готувалися до нього; що після весілля Агнця на небесах Він повернеться з ними на землю, запровадить Своє Царство миру й правитиме разом з ними, царями й священиками. Після завершення Царства миру відбудеться Страшний суд, після якого Бог створить нове небо й нову землю і житиме зі Своїм народом навіки-вічні.

Десяте положення Символу віри

Вірую, що маю виявляти послух світській владі настільки, наскільки він не суперечить виконанню Божих заповідей.