Апостол Будник у Полтавській області.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA25-27 квітня 2014 року апостол Будник у супроводі окружного старійшини Пальма та окружного євангеліста Вілонджа відвідав громади Полтавської області.

У суботу, 26.04 2014 о 10:00 год. ранку апостол провів своє перше богослужіння в рамках цієї подорожі — у Миргороді, де він служив громаді словом з Псалма 144,19: «Він учинить волю тих, які Його бояться; заклик їхній почує і спасе їх».

Після богослужіння радісна громада отримала чудову нагоду поспілкуватися з апостолом і привітати його з минулим днем народження, який він відсвяткував 20 квітня і який припав цього року на Великдень.

У неділю, 27 квітня 2014 року апостол Будник провів святкове богослужіння в Кременчуці, під час якого він здійснив обряд конфірмації: юний брат Коваль Сергій підтвердив своє бажання зберігати вірність Богові й відкрито сповідати новоапостольську віру.

Завершив свою поїздку апостол Будник у Полтаві, де о 13.00 год. відбулося богослужіння, за основу якого він взяв слово з Второзаконня 30,11: «Божу заповідь, яку заповідаю тобі нині, не занадто тяжка для тебе й недосяжна тобі». Цього дня юний брат Вілонджа Еміль складав обітницю конфірманта. Після богослужіння громада зібралася на святкове чаювання, під час якого всі присутні отримали неабияку радість від взаємного спілкування.

  SAMSUNG DIGITAL CAMERASAMSUNG DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

 

 

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

 SAMSUNG DIGITAL CAMERA