Молодіжна сторінка — що це?

24.01.2011

Мета і завдання інтернет сторінки для молоді Новоапостольської церкви України.hello

Молодіжна сторінка є інтернет-проектом для молоді Новоапостольської церкви України. У грудні 2010 року було дано благословення апостолом Будником на створення цього проекту та обговорено пропозицію розміщення його на сторінках офіційного сайту.

Мета і завдання молодіжної сторінки – надати доповіді про події в житті та діяльності новоапостольської молоді регіону України, також інформувати про майбутні заходи та мобілізувати всіх, хто відчуває себе молодим на активну допомогу ближнім, молитовне життя і слiдування за Ісусом Христом. Ми також постараємося найбільш оперативно повідомляти про міжнародні новини, а також про те, що відбувається в нашому окрузі.

Молодіжна сторінка надасть широкий спектр інтерактивних пропозицій, в тому числі гостьову книгу і можливість коментувати новини та фотографії, що у свою чергу допоможе зміцнитися зв’язкам молодих людей один з одним і надасть можливість завести нові контакти, що переростають у міцну дружбу.

Розробка сайту не закінчена, ми відкриті і будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу – якщо у вас є дар і бажання редагувати або писати статті, фотографувати – станьте нашим кореспондентом.

Відкриємо інтернет для Благої  вістi разом.