Історичні дні в Одесі — «Перлині у моря»

24.02.2011
 
Одеса. Громада чудового міста Одеси і прилеглих областей регіону Східна Україна перебувала в прекрасному настрої, коли окружний апостол Міхаель Еріх тут, на українській землі, проводив 30 січня 2011 року  богослужіння та відкриття нової церковної будівлі.
Словом благословення і освячення був уривок з вірша Євангелія від Марка 11:11 «І ввійшов Ісус … у храм, і, оглянувши все … вийшов.»
На богослужінні були присутні всі апостоли з Південної Німеччини, які служили в Українi, а саме: апостол Ботт, апостол Ценкер і апостол Праузе. На богослужінні з нагоди відкриття церкви був присутній і український апостол Анатолій Будник. Особливо святкового і радісного настрою парафіян сприяла присутність двох єпископів і всіх окружних старiйшин, які ретельно трудяться на ниві Божій в Україні.
Напередодні окружний апостол і його супутники відвідали концерт духовної музики. У новому церковному залі прекрасно звучали твори Генделя, Скорика, Баха. Відкрив концерт зведений хор громад Одеси та Запоріжжя прекрасним виконанням новоапостольських пісень. Також радували громаду віртуозним виконанням духовних творів скрипковий дует і гра на фортепіано. Особливо окружний апостол відзначив старання дитячого тріо, яке виконало пісню з пісенника для громади № 340 «Малі краплинки».
Вранці недільного дня на богослужінні, основою якого стало слово послання від Якова 4:8 «Наблизьтесь до Бога, то й Бог наблизиться до вас.  Очистьте руки, грішні, та серця освятiть, двоєдушні» були присутні 104 особи, також було освячено Святим Духом три душі.
Після богослужіння очі багатьох братів і сестер були повні сльозами радості і вдячності за чудову зустріч і дароване Богом прекрасне місце для зустрічей і служінь. Нехай Господь  благословить громаду міста Одеси – «перлини біля моря» особливою радістю і старанням у роботі в Божій справі.