Поїздка апостола Будника до Запорізької та Дніпропетровської області

20.09.2013

З 5 до 7 вересня 2013 року апостол Будник здійснив поїздку у Запорізьку та Дніпропетровську області.

У суботу він провів богослужіння в с. Нове для братів і сестер громад с. Нового та м. Токмака. Під час цього богослужіння одна душа отримала печать Божого синівства. На завершення апостол відповідав на запитання братів і сестер, розповідав про своє перебування у Німеччині на богослужінні Першоапостола Шнайдера.

У суботу ввечері відбулася зустріч апостола зі священнослужителями громади Запоріжжя. Апостол відверто говорив на тему сьогочасних спокус і на багатьох прикладах демонстрував, як вони чатують на священнослужителів і перешкоджають їхній діяльності.

«Черпай мудрість і наснагу в Святому Дусі”, – вкотре Господь говорив устами апостола.

У неділю, 7 вересня, апостол Будник служив братам і сестрам Запоріжжя. Це богослужіння стало справжнім святом для громади й гостей. Апостол запечатав Святим Духом сина священика Микити Тарана й звів двох дияконів (Арсенія Тарана та Євгена Тарана) у сан священика. Парафіяни з радістю сприйняли цю новину й щиро вітали молодих священиків. Після богослужіння апостол ще тривалий час спілкувався з братами й сестрами, цікавився справами громади, запитував і сам відповідав на численні запитання.

Після обіду апостол провів богослужіння у громаді м. Орджонікідзе. Це була його позапланова поїздка, тому викликала у місцевих парафіян неабияку радість. Усі розуміли, що після богослужіння доведеться прощатися, та все ж очі братів і сестер світилися радістю.