Поїздка апостола А. Будника на Балканський півострів

09.11.2013

З 23 до 28 жовтня 2013 року апостол Будник Анатолій здійснював свою чергову поїздку в країни дорученого йому лютому 2013 році окружним апостолом М. Еріхом Балканського півострова. Відтепер, окрім українських, він здійснює духовну опіку над братами й сестрами балканських Боснії і Герцоговини, Сербії, Македонії та Чорногорії. Свою поїздку він розпочав із перебування у конфедеративній державі Боснії і Герцеговині, прибувши в аеропорт столичного Сараєво.

                

У середу, 23 жовтня, там його зустрічав відповідальний за регіон окружний старійшина Стоян Маневскі та окружний євангеліст Санді Якимовські. Разом з ними апостол здійснював низку душпастирських відвідин, знайомився і спілкувався із братами у сані та їхніми сім’ями.  Наступного дня він продовжив душпастирські відвідини у Ком’є, розташованому неподалік від Сараєво, а також провів там богослужіння, в основу якого поклав слова із Псалмів 126, 5.

З п’ятниці, 25 жовтня, до понеділка, 28 жовтня, апостол Будник перебував у Республіці Сербія. 25 жовтня він здійснював душпастирську роботу в столичному Белграді. Кульмінацією цієї поїздки було богослужіння для служителів та їхніх дружин з усього балканського регіону, яке у суботу, 26 жовтня, проходило в церкві сербського Зренянина. В основу цього богослужіння, на якому були присутні 36 братів у сані та їхні дружини, апостол поклав слова з Одкровення 21, 7. Після богослужіння відбувся семінар, під час якого обговорювали нагальні питання духовного життя балканських громад. Брати в сані, а також їхні дружини мали змогу не тільки ближче познайомитися зі своїм апостолом, а й прекрасно поспілкуватися один з одним; укріпити свою віру, наснажитися Господньою любов’ю та ще більше спрямувати свій духовний погляд на славну мету нашої віри – Друге пришестя Ісуса Христа.

Незабутні враження на членів зренянинської громади та присутніх гостей справило недільне богослужіння апостола. Це було особливе, підготовче богослужіння для померлих.  В його основу апостол поклав біблійні слова із Йоана 8, 36. На ньому були присутні 89 братів і сестер та гостей. Радісні та вдоволені від взаємного спілкування вони біля вівтаря прощалися за руку зі своїм апостолом та окружним старійшиною. Тепер вони з радістю очікують на наступну зустріч з апостолом, яка відбудеть на початку березня 2014 року.