Благословення апостола Анатолія Будника для робочої групи «Милосердя»

23.12.2013

Ось уже третій рік поспіль у місяці листопаді у громаді м. Києва проводиться акція допомоги дітям-сиротам із дитячих будинків «Надія» (смт. Тараща, Київська обл.) і «Сім’я» (с. Селезенків, Баришівський р-н, Київська обл.). Наші брати й сестри, а також гості громади впродовж місяця приносили речі, іграшки, книги, грошові пожертви для дітей – ніхто не був байдужим.

23 листопада група парафіян громади на чолі зі священиком Валерієм Мурашовим і дияконом Юрієм Гриньком відвідали обидва дитячі будинки, молилися з дітьми; вручали їм подарунки, розповідали про нашу Церкву.

Натхненні щирими відгуками дітей і керівництва дитячих будинків за виявлене піклування, священнослужителі звернулися до апостола А. Будника з проханням благословити робочу групу «Милосердя» на регулярну опіку дітей-сиріт й інвалідів.

Цього ж місяця за згодою та благословенням апостола група «Милосердя» розпочала свою діяльність. Її завдання полягає у першу чергу в тому, аби виховувати у наших парафіян і гостей готовність піклуватися про тих, хто потребує допомоги, а також забезпечити дітей-сиріт постійною духовною й соціальною опікою з метою їхнього підготування до майбутнього самостійного дорослого життя за межами дитячого будинку.

Господь звертається до нас словами з Євангелії від Матвія 25: 34-40:

«Тоді цар скаже тим, що праворуч нього: Прийдіть, благословенні Отця мого, візьміть у спадщину Царство, що було приготоване вам від створення світу.

Бо я голодував, і ви дали мені їсти; мав спрагу, і ви мене напоїли; чужинцем був, і ви мене прийняли;

нагий, і ви мене одягли; хворий, і ви навідались до мене; у тюрмі був, і ви прийшли до мене.

Тоді озвуться праведні до нього: Господи, коли ми бачили Тебе голодним і нагодували, спрагненим і напоїли?

Коли ми бачили Тебе чужинцем і прийняли, або нагим і одягнули?

Коли ми бачили тебе недужим чи в тюрмі й прийшли до Тебе?

А цар, відповідаючи їм, скаже: Істинно кажу вам: усе, що ви зробили одному з  моїх братів найменших – ви мені зробили.»

2 грудня апостол А.Будник у супроводі окружного старійшини Ромена Пальма й парафіян із групи «Милосердя» відвідав дитячий будинок «Сім’я» у с. Сезенкові. За кошти парафіян церкви придбали й передали як подарунок пилосос, фени, електролампочки, побутову хімію, засоби особистої гігієни для дітей, а також для кожного зокрема набори для вишивання. Апостол по-батьківськи тепло вітав дітей і вручив кожному з них дитячу Біблію.

13 грудня організатори групи «Милосердя» диякон Гринько та його дружина Ганна підготували відвідини дитячого будинку «Надія» в смт. Тараща.

Апостол разом із окружним старійшиною Роменом Пальмом, окружним євангелістом Сергієм Туркевичем і парафіянами громади познайомились із керівництвом і дітьми й разом молились, а також передали дитячому будинкові необхідні в побуті пилосос, електролампочки й предмети побутової хімії. Кожна дитина отримала в подарунок компактний плеєр, а доросліші дівчатка – також фени.

На знак вдячності за опіку діти з дитячого будинку «Сім’я» с. Сезенків запросили представників Церкви на передріздвяний концерт, який відбудеться о 15.00 годині 23.12.2013 року.

Апостол поблагословив працю робочої групи «Милосердя» й закликав підтримувати дітей-сиріт заступницькими молитвами, а також надавати особисте сприяння церковній групі «Милосердя» у звершенні їхньої благородної справи.