Різдвяна зустріч групи «Милосердя» із дітьми дитячого будинку «Сім’я»(с. Сезенків, Баришівського р-ну, Київської обл.)

15 січня 2014 парафіяни групи «Милосердя» на чолі з окружним старійшиною Роменом Пальме відвідали дітей із DSC_4558дитячого будинку «Сім’я». Під час останньої зустрічі діти поділились з нами своїм бажанням отримати в подарунок на Новий рік кросівки. Після чемпіонату з футболу Євро 2012 вони дуже захопилися цією грою. Вона запальна, вимагає спритності, реакції … Взуття просто необхідне.

Активісти групи «Милосердя» розповіли братам і сестрам, а також гостям  київської громади про побажання дітей і вони залюбки відгукнулися на заклик про збір коштів. За короткий час для здійснення цієї дитячої мрії зібрали чималі грошові пожертви, завдяки яким вдалося придбати в магазині «Спортмастер» 22 пари чудових кросівок для тренувань у спортивному залі.

Окружний євангеліст Сергій Туркевич разом з братами й сестрами з громади ретельно підбирали взуття для кожної дитини, вимірюючи розміри до сантиметра. Дуже хотілося, щоб все підійшло й діти були задоволеними. Господь прихилив серця всіх, хто був залучений до цієї акції – священнослужителів, парафіян, продавців магазину… Усі терпляче й чуйно поставилися до процесу підбору взуття. Адже діти у віці від 3-х до 18-ти років, а , отже, їхній розмір взуття – від 26-го до 43-ого.

Крім взуття, на Різдвяну зустріч із дітьми з дитячого будинку взяли з собою солодкі подарунки, які за старою й доброю традицією купує Управлінський центр Новоапостольської церкви в Україні для дітей наших громад.

Зустріч призначили на середу, 15 січня. Діти з дитбудинку «Сім’ї» щойно повернулися з канікул – відпочивали в санаторії під Києвом. Побачили нашого окружного старійшину і дуже зраділи! Поділилися враженнями від відпочинку, розповіли про початок занять у школі …

Окружний старійшина душевно поговорив з ними про віру, про Бога: «Відчути Господа дуже просто – Він з нами в моменти радості, Він тут, коли ми робимо добро – допомагаємо один одному, турбуємось один про одного. І в цих подарунках – теж Господь! Тому, що кожна людина, яка долучилася до цієї справи – виконала свою частину праці від щирого серця, з любов’ю, з турботою про кожного з вас». Діти зі щирою радістю відгукнулися на пропозицію окружного старійшини спільно виголосити молитву, якої навчив нас Господь – молитву «Отче Наш».

Потім настала не менш приємна й хвилююча мить – вручення подарунків, кросівок. Примірка пройшла дуже весело, по-домашньому радісно. Слава Богу, усім все за розміром підійшло. Молодші діти пішли до ігрової кімнати, не знімаючи кросівок, а свої тапочки залишили в залі. Старші хлопці побігли в новому спортивному взутті до школи, а дівчата турботливо спакували білосніжні кросівки в пакети й віднесли їх до своїх кімнат. Одразу видно – господині. Усім це дуже сподобалося!

Вихователям ми подарували декілька коробок цукерків до чаю – як вияв вдячності за їхню нелегку педагогічну працю.

Чинити добрі справи вельми приємно! А ще приємніше, отримувати підтримку й благословення від наших апостолів. Отже, з любов’ю до діла!

DSC_4515DSC_4558DSC_4530

DSC_4579DSC_4622DSC_4659