Світле свято Воскресіння Христового

20140420_140915 У неділю, 20 квітня, новоапостольські громади України відзначали світле свято Воскресіння Христового.

Великдень – свято життя для кожного християнина. Апостоли від самого початку своєї проповідницької діяльності звіщали про воскресіння Ісуса Христа. Його вважають основою Євангелія. З ним пов’язують і надію на вічне життя. Ісус Христос завдяки жертовній смерті на хресті подолав смерть та прірву між людиною та Богом. Віра у Воскресіння Христа, Первістка з-поміж померлих, є основою віри в воскресіння мертвих во Христі й преображення живих під час Його Другого Приходу.

В основу святкових богослужінь у громадах Церкви були покладені прекрасні біблійні слова з Біблії, які містяться в 1 Посланні до Корінтян 6,14: «Бог же і Господа був воскресив – та й нас воскресить Своєю силою».Окрім цього, згідно з новою літургією під час богослужіння зачитували біблійну цитату з Євангелія від Йоана 20, вірші 1-10, 19-23, у якій йдеться про події пов’язані із Воскресінням Ісуса Христа, зокрема про те, як учні опинилися біля порожньої гробниці Вчителя та як Воскреслий згодом з’явився їм.

Радість переповнювала серця новоапостольських віруючих. Після закінчення богослужіння громади збиралися на святкові чаювання, під час яких, звичайно ж, смакували традиційною паскою, а також писанками чи крашанками.

image-23-04-14-22-54-7

Харьков, сестры со старейшиной Пальм.Р

 

 

SAM_0032

Община города Днепродзержинск

IMG_5873

Пасхальное богослужение в Тернополе

IMG_5883

Тернопольский хор

IMG_5880

Богослужение в Тернополе