У багатьох людей немає на душі й на серці миру. Кожному з нас, ймовірно, доводилося переживати таке в своєму житті. Причиною цього є здебільшого, як твердять, зовнішні фактори: шеф на роботі чинить тиск; сусід конфліктує; негаразди в сім’ї чи у подружжі; з боргів годі вибратися. Людина постійно в тривозі й не знаходить спокою. Хоча істинна причина є вельми простою – конфлікт з Богом.





