Богослужіння з Ап. А.Будником

nacЗапрошуємо подивитися Трансляцію Богослужіння Апостола  Будником

За посиланням https://www.youtube.com/watch?v=iXnh1m3ieRs

Дата проведення: Неділя 04 червня 2023 об 11:00

Бажаємо Вам та Вашим рідним благословення Господнього та ангельського захисту.

➡Перейти на youtube — канал Новоапостольської Церкви можна за посиланням: https://www.youtube.com/@nacukraine

 

Нам потрібен спаситель!

nacЧто это за служение такое, если я прихожу только тогда, когда мне что-то нужно, когда я за это что-то получаю, а иначе – остаюсь дома? «Служить» означает: я прихожу на богослужение, в том числе, для того, чтобы служить Богу. Основа служения – восхвалять Бога, прославлять Его и поклоняться Ему. Таково служение, и это происходит на богослужении. Насколько же искренне твое желание служить Богу, если ты даже не способен – прошу прощения за мою откровенность – пойти на богослужение, чтобы восхвалить, прославить и поклониться Богу?

[повністю]

Богослужіння Першоапостола Жан-Люка Шнайдера на Трійцю 2023 року

NAC Southern AfricaЗапрошуємо подивитися Трансляцію Богослуженя Першоапостола Жан-Люка Шнайдера на Трійцю 2023 року

За посиланням https://www.youtube.com/watch?v=pv1S76ftoZU

Дата проведення: Неділя 28 травня 2023

Бажаємо Вам та Вашим рідним благословення Господнього та ангельського захисту.

➡Перейти на youtube — канал Новоапостольської Церкви можна за посиланням: https://www.youtube.com/@nacukraine

 

Святковий концерт на Трійцю

nacТрансляцію святкового концерту на Трійцю

За посиланням https://www.youtube.com/watch?v=SiWSrBnqdWA

Дата проведення: Субота 27 травня 2023

Бажаємо Вам та Вашим рідним благословення Господнього та ангельського захисту.

➡Перейти на youtube — канал Новоапостольської Церкви можна за посиланням: https://www.youtube.com/@nacukraine

 

 

П’ятидесятниця (День Святої Трійці)

nakСвято П’ятидесятниці відзначають на згадку про день, коли відбулося зіслання Святого Духа. П’ятидесятницю називають також «днем одкровення Святого Духа», або «днем народження Христової Церкви». Під час прощальних промов Божий Син дав апостолам обітницю про зіслання Святого Духа. Це відбулося на 50-й день після Його Воскресіння. Разом із апостолами в Єрусалимі перебувало чимало віруючих, чоловіків і жінок. Чудо, яке відбулося у день П’ятидесятниці, тобто зіслання Святого Духа, описано в Діяннях апостолів 2,1 і далі. Апостоли й віруючі, які того дня перебували разом із ними, сповнилися Святим Духом.


  Апостол Петро, про якого Ісус Христос мовив, як про «скелю, на якій побудує церкву», після зіслання Святого Духа виголосив проповідь про Ісуса Христа, Який був розп’ятий, воскрес і вознісся на небеса. Після неї близько трьох тисяч присутніх охрестились і стали членами первісної христової Церкви. Отже, П’ятидесятниця є прикладом духовно сильної проповіді, виголошеної із спонуки Святого Духа, і зростання Церкви завдяки праці апостолів. Окрім цього, П’ятидесятниця є святом радості. Адже відтепер у Христовій Церкві присутній і діє Святий Дух.

 

 

Наше майбутнє – не тупик!

майбутнеПід час богослужіння, яке Першоапостол проводив 11 грудня у Вісбадені у присутності чималої кількості віруючих з Регіональної церкви «Західна Німеччина», він озвучив одну думку, на якій я хочу детальніше зупинитися. Першоапостол, зокрема, сказав, що наше майбутнє не є тупиком. Слово «тупик» одразу асоціюється у нас з дорожнім знаком, який сигналізує про те, що проїзду нема. Його розміщують перед дорогою, яка нагадує мішок, бо має тільки заїзд без можливого подальшого проїзду. У переносному значенні слово «тупик» застосовують у випадку безнадійної та безвихідної ситуації. До нього можна ще символічно додати надпис «розворот заборонений», який зазвичай розміщують під цим дорожнім знаком.  [повністю]

Часопис “Ми дiти” випуск 5, травень 2023

    Часопис “Ми дiти” випуск 5, травень 2023«Ми діти» — дитячий журнал для юних парафіян та гостей новоапостольської церкви. За допомогою часопису, на прикладі  біблійних історій, а також історій з повсякденного життя діти більше дізнаються про Бога і віру.