Нехай буде, що буде….

спокойствиеБути спокійними значить зберігати душевний спокій і спокійно ставитися до того, на що годі вплинути. Будні багатьох людей виглядають по-іншому: ми маємо проблеми, гніваємось або зазнаємо стрес, відчуваємо напругу. Усе це негативно позначається на нашому здоров’ї.

Адже тоді нам, замість діяти, доводиться витрачати багато енергії на вираження власних емоцій. Людина, яка нервує чи має страх, є нездатною вміло діяти й швидко потрапляє в стан, що паралізує її.

[повністю]

Часопис “Наша ciм’я” випуск 8, серпень 2019

 ​​Часопис “Наша ciм’я” випуск 8, серпень 2019 «Наша сім’я» — журнал Новоапостольської церкви. Саме тут свіжі новини про богослужіння Першоапостола, про цікаві події в новоапостольському житті, звернення Першоапостола і багато іншого.

Часопис “Наша ciм’я” випуск 8, серпень 2019

 

 

Богослужіння Окружного апостола Міхаеля Еріха. м. Київ Червень 2019

HB4116 30 червня 2019 року в окрузі «Центр» Новоапостольської  церкви України, у місті Київ, відбулося богослужіння Окружного апостола Міхаеля Еріха.

На цю святкову подію новоапостольські брати й сестри України чекали майже рік, адже ще в 2018 році вони довідалися про цей запланований візит.  [повністю]

Наснага: Серпень 2018

слово месяцаРейтинги у засобах масової інформації є вельми популярними. Ними люди найбільше цікавляться і найбільше читають: у яких містах жити комфортно? У яких галузях економіки найбільші зарплати? Які місця відпочинку є найпопулярнішими? Які марки автомобілів пройшли успішно тестування? Нерідко паралельно подаються також результати попередніх досліджень, аби спостерігати за динамікою розвитку автомобільної марки: минулого року певна марка згідно з рейтингом забезпечила їй перше місце, а в цьому році – тільки третє.

[повністю]

Часопис “Ми дiти” випуск 8, серпень 2019

 дiти«Ми діти» — дитячий журнал для юних парафіян та гостей новоапостольської церкви. За допомогою часопису, на прикладі  біблійних історій, а також історій з повсякденного життя діти більше дізнаються про Бога і віру.

 

 

[повністю]

«Сивочола» генерація

«Сивочола» генерація67-літня Сабіна (звати її, власне, по-іншому) посміхається: «Чи є пенсіонер, який має час?» Якщо вона не поїхала у відпустку чи не опікується своїми онуками, то співає у хорі або грає у невеличкому оркестрі, прибирає церкву чи є там, де потрібна її допомога. А її чоловік завжди поруч з нею. Обоє ще здорові й мають змогу утримувати самих себе. У них усе інакше, ніж було з їхніми батьками. 
 
 
Досягнення медицини, збалансоване харчування, а також відсутність війни й епідемій сприяли тому, що сьогодні 70-літні люди почувають себе не гірше, ніж 55-літні три покоління назад. Кращі умови праці й життя, звісно, також мають значення. Важливість так званої «сивочолої» генерації для суспільства бачимо по тому, що навіть реклама дедалі більше звертається до цієї цільової аудиторії. 

[повністю]

Липень 2019: Мова

слово месяца

По мові ми розпізнаємо людину. По тому, як вона розмовляє, які вживає слова й висловлювання, ми бачимо її сутність, життя, освіту, самобутність чи оточення, в якому живе. По мові ми робимо також висновки, звідки походить людина. По її мовних особливостях ми бачимо, чи походить вона з півночі чи з півдня, з заходу чи з сходу будь-якої країни. Галілейський діалект, яким розмовляв апостол Петро, видав, що «цей був з Ісусом». По його мові можна було розпізнати, звідки він походив і яким було його оточення.

[повністю]