Лютий 2018: Спізнати любов

19601076_472227673122747_5025685814378497698_nМолоді люди, які у своєму житті, особливо в дитинстві, не спізнали любові; які не зростали в батьківському домі й не зазнали собі материнських любові й турботи; до яких відносилися прохолодно й нечуйно, нерідко стають нестійкими особистостями. Вони – легка здобич для лукавих пройдисвітів, які, аби схилити їх на хибний шлях, обіцяють швидкі успіх і визнання. Коли такі молоді люди потрапляють на лаву підсудних, то судді нерідко передрікають їм невтішне майбутнє – шлях у «нікуди».

[повністю]

Богослужіння Першоапостола у м.Гвадамаре Дель Сегура, Іспанія

Як ми ставимося сьогодні один до одного в церкві, такою вона буде в майбутньому. Як ви ПА_укрсьогодні служите Господові, наскільки активно працюєте на благо Церкви, таким буде ваше майбутнє служіння у церкві.Немала роль, звісно, відводиться також поведінці кожного з нас, діянню Святого Духа й вашому духовному зростанню.

[повністю]

Різдво в окрузі «Україна — Схід»

IMG_0112

Новий рік та Різдво: ялинки, вогні, привітання, подарунки …

Якими різними за змістом і значенням є ці свята. «З нами Бог!» Цими словами Бог вкотре нагадав нам про істинний смисл Різдва: Бог з нами і в нас.

Радісна звістка про це лунала у всіх громадах і викликала неабияку радість та приплив нових духовних сил. [повністю]

До роздумів: Культура гостинності

1На цих словах – лежить особлива печать історії. Про них мовлено вже чимало – доброго й менш доброго. Чи вдасться нам застосувати ці слова в зовсім іншому контексті? Ми спробуємо зробити це, сподіваючись на щире розуміння з боку читачів.

Коли ми відвідуємо концерт чи театр, то купляємо квитки, заходимо в залу й займаємо своє місце. Інколи працівник театру допомагає нам знайти наше місце і пропонує програму. Коли ми відвідуємо собор чи музей, то зустрічаємо людину, яка стежить за дотриманням порядку, або компетентного екскурсовода. Нерідко в таких закладах зустрічаємо кремезних людей, які покликані запобігати тому, аби хтось завдав збитків чи не поцупив предмети мистецтва.

[повністю]

Часопис “Наша ciм’я” випуск 1, січень 2018

наша семья ​​«Наша сім’я» — журнал Новоапостольської церкви. Саме тут свіжі новини про богослужіння Першоапостола, про цікаві події в новоапостольському житті, звернення Першоапостола і багато іншого.

Часопис “Наша ciм’я” випуск 1

[повністю]

Часопис “Ми дiти” випуск 1, січень 2018

Часопис “Ми дiти” випуск 1"Ми діти" — дитячий журнал для юних парафіян та гостей новоапостольської церкви. За допомогою часопису, на прикладі  біблійних історій, а також історій з повсякденного життя діти більше дізнаються про Бога і віру.

Часопис “Ми дiти” випуск 1

 

 

Дитяча різдвяна програма «День народження Христа»

IMG_9796Для новоапостольських громад округу «Україна-Центр» стало доброю традицією проводити напередодні Різдвяних свят концерти органної музики.

Особливо запам’яталося свято, яке  відбулося 23 грудня 2017 року об 11.30 год. у громаді м. Києва – дитяча різдвяна програма під назвою «День народження Христа».

Молодь громади майструвала разом з дітьми новорічні іграшки, які діти власноруч розфарбовували й ставили на них печатку з символікою нашої Церкви; потім до них приєдналися старші сестри громади. Разом з дітьми вони випікали різдвяні пряники у вигляді будиночка-стаєнки, у якому народився Ісус, тварин, які Його оточували, а також новорічної ялинки. [повністю]