Душпастирський лист

Дорогі брати і сестри,

Божа справа побудована на твердому фундаменті; вона стоїть міцно й існуватиме аж до її завершення. Господь виконає Свою обітницю і прийде вдруге. Готуючись до Його Другого

Пришестя, нам треба словом і ділом, тобто своєю поведінкою, впроваджувати Євангеліє вжиття – а саме, всією своєю сутністю. А це означає бути щирими послідовниками Господа й слідувати за Ним.

[повністю]

Душпастирський лист

Он лайн богослужениеДорогі брати і сестри,

кожен з нас не раз відчував по-особливому Божу любов, коли справджувалася наша віра чи, наприклад, коли Бог прокладав нам той чи інший шлях і направляв наше серце. Усі діяння Бога, що пов’язані з спасінням, ґрунтуються на Його любові. Найбільшим вираженням Божої любові є те, що Ісус, Божий Син, став Людиною і приніс Себе у жертву.

 

[повністю]

Часопис “Ми дiти” випуск 5, травень 2020

 Часопис “Ми дiти” випуск 5, травень 2020"Ми діти" — дитячий журнал для юних парафіян та гостей новоапостольської церкви. За допомогою часопису, на прикладі  біблійних історій, а також історій з повсякденного життя діти більше дізнаються про Бога і віру.

 

 

[повністю]

Часопис “Наша ciм’я” випуск 5, травень 2020

 ​​Часопис “Ми дiти” випуск 5, травень 2020 «Наша сім’я» — журнал Новоапостольської церкви. Саме тут свіжі новини про богослужіння Першоапостола, про цікаві події в новоапостольському житті, звернення Першоапостола і багато іншого.

Часопис “Наша ciм’я” випуск 5, травень 2020

 

Душпастирський лист

Дорогі брати й сестри!

 Єднаючись з Господом, ми ніколи не зазнаємо самотність й одинокість, а – Його втіху, близькість і турботу. Господь любить і розуміє нас. Довіряймо Йому та розповідаймо про все, що хвилює нас: про радість і про горе – Він прокладе нам шлях і буде супроводжувати нас і нести на Своїх руках.

Господь мовив, що постійно чинить те, що до вподоби Отцеві (Ів 8, 29). Коли ми підтримуємо тісний зв’язок з Господом, то сповнюємося силою, зростаємо й беремо приклад з Нього і поводимо себе так, аби все більше подобатися Богові. При цьому, не важливо, чи вдається нам цілковито все – Господь бачить наше серце і знає про наші наміри. Якщо ми будемо віддавати себе Йому й плекати тісний зв’язок з Ним, то Він в усьому надасть нам допомогу і ми зможемо зберегти Йому вірність, аби під час Його Другого Пришестя увійти у прекрасне й нерозлучне єднання з Ним.

[повністю]

Травень 2020: Викинути з серця!

slovo_mesyacaВикинути з серця!

Ти підходиш до холодильника, виймаєш банку, відкриту зовсім нещодавно, і бачиш: на краю банки утворилося трохи цвілі. Зовсім трохи, ледь помітна біла плямочка розміром із шпилькову головку. Спочатку думаєш: цвілі небагато – шкода викидати всю банку. Але ж ти добре знаєш: ледь помітний пліснявий грибок означає, що його спори поширилися уже по всій банці. Тому краще викинути її геть! [повністю]

Добровільні пожертвування

nacДорогі брати та сестри!

Повідомляємо, що тепер кожній громаді надано електронну скриньку для Пожертвувань — це код 00-000ххх.

Це означає, у Вас є можливість здійснити пожертви в конкретну громаду на Ваш вибір.

[повністю]