Новоапостольська Церква запрошує!

михаэль эрихНа святкове Богослужіння Окружного апостола Міхаеля Еріха

Богослужіння відбудеться 30 червня о 11.00
За адресою:
м. Київ, проспект Тичини, 18-а
Вхід вільний!

 

Послання апостола: Досконале і «частинне»

письмо апостолаУ своєму Посланні до римлян апостол Павло прославляв Божу велич і зокрема мовив: «О глибино багатства, мудрости і знання Божого! Які незбагненні Його постанови і недослідимі Його дороги!» (Римлян 11, 33). 

У цьому Посланні він серед іншого зупинявся на конфлікті, який спалахнув між першими християнами-юдеями й християнами-язичниками. Апостол, зокрема, наголошував, що жоден з них не має перевагу над іншим. 

Усі – юдеї та язичники – згрішили перед Богом, й завдяки Його милості можуть осягнути вічне спасіння. Спізнання того, що Бог є суверенним у Своїх діяннях, що Він вірно опікується й проявляє Свою любов до нас, неодмінно – як мовиться у заголовку до цієї глави – викликає у нас бажання величати Бога, а також – Його чудесні діяння. 

Часопис “Наша ciм’я” випуск 6, червень 2019

 ​​Часопис “Наша ciм’я” випуск 6, червень 2019 «Наша сім’я» — журнал Новоапостольської церкви. Саме тут свіжі новини про богослужіння Першоапостола, про цікаві події в новоапостольському житті, звернення Першоапостола і багато іншого.

Часопис “Наша ciм’я” випуск 6, червень 2019

 

 

До роздумів: Босоніж – з дому

5Ранок. Пора сніданку. Донька вже з’їла свій бутерброд. Вона поспішає в свою кімнату, аби по мобільному телефону поговорити зі своєю подругою про щось «надзвичайно важливе». Син ще продовжує лежати в ліжку; удає, що спить. Мати просить доньку, аби вона затрималася на декілька хвилин; а сама стрімголов біжить на другий поверх, аби підняти сина. Через годину розпочинаються уроки!
 Батько втихомирює доньку, яка наполягає на тому, що їй конче треба поговорити з подругою. На другому поверсі здіймається галас. Син не бажає підніматися з ліжка.

[повністю]

Послання апостола: Благословення

письмо апостолаУ  червні 2013 року я вперше у своєму житті приїхав в Анголу. Тоді я супроводжував Першоапостола. Серед інших церковних заходів він проводив богослужіння у столичній Луанді, в основу якого поклав біблійну цитату з 2-ого Корінтян 13, 13: «Благодать Господа Ісуса Христа й любов Бога і причастя Святого Духа з усіма вами!» Ці слова ми вживаємо для виголошення завершального благословення наприкінці кожного богослужіння.

 

 

 

Часопис “Наша ciм’я” випуск 5, травень 2019

 ​​1 «Наша сім’я» — журнал Новоапостольської церкви. Саме тут свіжі новини про богослужіння Першоапостола, про цікаві події в новоапостольському житті, звернення Першоапостола і багато іншого.

Часопис “Наша ciм’я” випуск 5, травень 2019

 

 

Травень 2019: Пристосовування

Ісус – надійний якірАби функціонувала будь-яка спільнота, треба, щоби люди, щонайменше, виявляли здатність пристосовуватися один до одного. Чим більше відрізняються потреби й риси характеру людей, які утворюють певну спільноту – чи то в сім᾽ї, чи на роботі, чи у стихійному товаристві – тим більшою має бути їхня здатність пристосовуватися один до одного.

[повністю]