Едність

НАЦОдним із найбільших прохань Ісуса Христа було прохання про єдність людей, які вірують у Нього й ідуть услід за Ним. Саме про це Він щиро молився у первосвященницькій молитві (пор. Від Івана 17). Чимало людей прирівнюють єдність до одноманітності: жодних відмінностей, усі однакові. Людина в ідеалі є особистістю, тому її самобутність відповідає її власним уявленням. Але не це мав на увазі Ісус Христос, коли молився про єдність.

У Нього було інше бачення. Єдність для Христа означає єднання з Ним. Він не вимагає, аби всі були однаковими, але, щоб усі були сповнені Його любов’ю і, попри інакшість, проявляти цю любов один до одного.

[повністю]

Часопис “Ми дiти” випуск 7, липень 2022

   Часопис “Ми дiти” випуск 7, липень 2022"Ми діти" — дитячий журнал для юних парафіян та гостей новоапостольської церкви. За допомогою часопису, на прикладі  біблійних історій, а також історій з повсякденного життя діти більше дізнаються про Бога і віру.

 

Часопис «Наша ciм’я» випуск 7, липень 2022

   Журнал «Наша семья» выпуск 7, июль 2022
«Наша сім'я» — журнал Новоапостольской церкви. Тут ви можете дізнатися свіжі новини про богослужіннях Первоапостола, про цікаві події в новоапостольській життя, зверненні Первоапостола та багато іншого.

 

Часопис "Наша ciм’я" випуск 7, липень 2022

Іменем народу

nak  Cудові вироки в Україні виносяться «іменем України», у Німеччині – «іменем народу», а в Австрії – «іменем республіки». Це свідчить про те, що вироки виносяться не волею свавільного чи гнівного правителя і не за бажанням жадібної чи багатої людини, а виключно іменем народу, носієм верховної влади. За цим стоїть правове забезпечення людини, яка має рівні права перед законом і судом, а також судова система, у якій максимально панує справедливість.

 Для співжиття людей і забезпечення миру дуже важливо чітко регламентувати, як і ким вершиться правосуддя. У стародавні часи старійшина племені одноосібно або в союзі з іншими главами родин вершив правосуддя за неписаними правилами. У народі Ізраїлю законодавство, яке було дано Богом на горі Синай, поклало початок писемному праву. Згодом упродовж багатьох століть записувалися дедалі точніші визначення того, що є правильним, а що ні; та як і за яке порушення слід судити.

[повністю]

Tрансляціі богослужінь он-лайн

nakУ зв’язку зі складною військовою ситуацією в Україні для тих громад де богослужіння не можливі, для того, щоб зміцнювати свій Дух запрошуємо дивитися трансляції богослужінь у записі на YouTube-каналі Новоапостольської Церкви України:

https://www.youtube.com/c/nacukraine

Бажаємо Вам та Вашим рідним миру та благословення Господнього та ангельського захисту.

Послання Апостола: Дикий Захід

nacЗахід Канади відомий своєю первозданністю. Чудова дика природа, що шириться по просторих рівнинах, незліченні незаймані прісноводні озера, скелясті гори, що підносяться, і величезні різноманітні ліси сприяють цьому неприборканому образові. Хоча корінні жителі населяють цю країну з її неймовірними ресурсами щонайменше 10 000 років, та перші великі міста з'явилися лише близько 150 років тому. 

Новоапостольська церква в Західній Канаді є також відносно молодою, перші громади були засновані близько 70 років тому. У західних громадах є активні молодіжні групи, і тому не дивно, що окружні настоятелі Західної Канади розробили план проведення «Дня молоді», як тільки були зняті обмеження, пов'язані з ковідом. Ідея була проста: з регіону радіусом 2500 км треба було зібрати молодих людей, аби вони спільно й у безпечний спосіб провели дні, наповнені завзяттям, під час яких Христос перебуватиме в центрі їхньої уваги. 

[повністю]

Свято П’ятидесятниці

nacСвято П’ятидесятниці відзначають на згадку про день, коли відбулося зіслання Святого Духа. П’ятидесятницю називають також «днем одкровення Святого Духа», або «днем народження Христової Церкви». Під час прощальних промов Божий Син дав апостолам обітницю про зіслання Святого Духа. Це відбулося на 50-й день після Його Воскресіння. Разом із апостолами в Єрусалимі перебувало чимало віруючих, чоловіків і жінок. Чудо, яке відбулося у день П’ятидесятниці, тобто зіслання Святого Духа, описано в Діяннях апостолів 2,1 і далі. Апостоли й віруючі, які того дня перебували разом із ними, сповнилися Святим Духом.

Апостол Петро, про якого Ісус Христос мовив, як про «скелю, на якій побудує церкву», після зіслання Святого Духа виголосив проповідь про Ісуса Христа, Який був розп’ятий, воскрес і вознісся на небеса. Після неї близько трьох тисяч присутніх охрестились і стали членами первісної христової Церкви. Отже, П’ятидесятниця є прикладом духовно сильної проповіді, виголошеної із спонуки Святого Духа, і зростання Церкви завдяки праці апостолів. Окрім цього, П’ятидесятниця є святом радості. Адже відтепер у Христовій Церкві присутній і діє Святий Дух.

Запрошуємо подивитися Трансляцію Богослужіння