Часопис “Ми дiти” випуск 10, жовтень 2019

 Часопис “Ми дiти” випуск 10,  жовтень 2019"Ми діти" — дитячий журнал для юних парафіян та гостей новоапостольської церкви. За допомогою часопису, на прикладі  біблійних історій, а також історій з повсякденного життя діти більше дізнаються про Бога і віру.

 

 

[повністю]

Уважність

внимательность

«Уважність» – це одне з найкращих слів нашої мови. Воно звучить лагідно й по збавлене будь-якої агресії. Цим словом ми спроможні висловити чимало. Ним ми виражаємо надію на краще життя. Воно є, справді, вельми милозвучним і приємно лягає на слух. Це слово навіть окриляє, якщо його правильно використовувати в житті. Старійшинам Ефесу апостол Павло радив таке: «Зважайте на самих себе й на все стадо».

[повністю]

Часопис “Наша ciм’я” випуск 10, жовтень 2019

 ​​Часопис “Наша ciм’я” випуск 10, жовтень 2019 «Наша сім’я» — журнал Новоапостольської церкви. Саме тут свіжі новини про богослужіння Першоапостола, про цікаві події в новоапостольському житті, звернення Першоапостола і багато іншого.

Часопис “Наша ciм’я” випуск 10, жовтень 2019

 

<

Жовтень: Любов і страждання

слово месяцаУ спектрі людських почуттів та відчуттів любов і страждання складають два протилежні полюси: з одного боку – це ейфоричне почуття щастя, яке мобілізує неймовірні сили й наснагу до життя, а з іншого боку – це горе й біль, які паралізують і позбавляють радості життя. І все ж вони є дотичними один до одного: любов може викликати страждання, а страждання може бути вираженням істинної любові.

[повністю]

Новоапостольська церква запрошує на концерт органної музики.

f46bd4b7-181c-4c44-8ec9-a1c35b44bb15Новоапостольська церква запрошує шанувальників органної музики на концерт до Дня Подяки, за участю заслуженої артистки України Тетяни Орлової (орган).

 Дата заходу: 5 жовтня (субота)

 Час: 15:00

 Адреса: м.Київ, проспект Тичини, 18-А, Березняки, їхати від метро "Лівобережна" або "Позняки" до перехрестя просп. Тичини і вул.Бучми.

Вхід безкоштовний

Часопис “Ми дiти” випуск 9, вересень 2019

 Без имени_30_09_ukr"Ми діти" — дитячий журнал для юних парафіян та гостей новоапостольської церкви. За допомогою часопису, на прикладі  біблійних історій, а також історій з повсякденного життя діти більше дізнаються про Бога і віру.

 

 

[повністю]

День Молоді 2019. Округ «Україна — Захiд»

2_6__ДМ_2019_ВЕЛИКАПонад 50 юних братів і сестер Новоапостольської церкви округу «Україна-Захід» приїхали в місто Івано-Франківськ – обласний центр Прикарпаття , аби з 2 до 4 серпня 2019 року разом з апостолом Анатолієм Будником провести цьогорічний День молоді. Вибір місця проведення цього молодіжного духовного форуму був невипадковим. Адже День молоді є не тільки можливістю для молодих віруючих людей зустрітися, ближче познайомитися один з одним, поспілкуватися й отримати духовну наснагу. Молодіжна зустріч – це водночас прекрасна нагода познайомитися з визначними місцями рідного краю. [повністю]