Церква у час коронавірусу

Одна сестра по вірі розповіла про своє перше богослужіння, яке відвідала після спалаху коронавірусу; вона ділиться своїми враженнями.

Несь почуття тривоги охопило мене і я неабияк хвилювалася. Що чекає на мене? Чи все буде гаразд? Чи існує можливість, попри коронавірус, знову приходити в церкву? Водночас мене переповнювала радість. Нарешті я маю змогу знову прийти «у свою церкву», у свою громаду. Трансляції богослужінь по Інтернету були прекрасними й дуже важливими. Вони додавали мені сили духу протягом усього часу карантину, однак, мені все ж не вистачало спілкування у церкві, а найперше – Святого Причастя. Богослужіння, яке відбувається вдома перед екраном телевізора, – це дуже зручно, однак, воно не здатне замінити повноцінного богослужіння у церкві. Удома в мене виникало почуття, неначе Господь приходив до мене в гості. А мені хотілося більшого – прийти до Нього. Я хотіла продемонструвати Господові, що для мене вельми важливо прийти у Його дім. 

[повністю]

До роздумів: Мир у страху й спокої

мир и страхСтрах і спокій – абсолютно протилежні поняття. Страх наповнює серце неспокоєм. Страх у гіршому випадку може навіть сковувати людину, викликати паніку чи призводити до неконтрольованих дій.

Якщо уважно приглянутися до світу тварин, то побачимо, що кролики завмирають, щойно побачать змію. Така тактика може бути успішною, якщо змія не помітить жодного шерхоту. Вона просто поповзе далі; однак, таке трапляється дуже рідко. А ось заєць, навпаки, як тільки побачить лисицю, то щільно притискається до землі й прикидається зовсім непомітним. Він продовжує нерухомо лежати, навіть коли лисиця проходить повз нього. Однак, як тільки ситуація загострюється і стає небезпечною, то заєць миттю зривається і стрімголов, зигзагоподібно біжить геть, навіть перекидається у повітрі. Саме так заєць часто спасається від мисливців. Отже, з цього ми робимо висновок: страх – це абсолютно природне почуття, яке рятує життя.

[повністю]

Часопис “Ми дiти” випуск 10, жовтень 2020

 Часопис “Ми дiти” випуск 10, жовтень 2020"Ми діти" — дитячий журнал для юних парафіян та гостей новоапостольської церкви. За допомогою часопису, на прикладі  біблійних історій, а також історій з повсякденного життя діти більше дізнаються про Бога і віру.

 

 

[повністю]

Часопис “Наша ciм’я” випуск 10, жовтень 2020

 ​​Часопис “Наша ciм’я” випуск 10, жовтень 2020 «Наша сім’я» — журнал Новоапостольської церкви. Саме тут свіжі новини про богослужіння Першоапостола, про цікаві події в новоапостольському житті, звернення Першоапостола і багато іншого.

Часопис “Наша ciм’я” випуск 10, жовтень 2020

 

Трансляція — інтерв’ю з апостолом А.Будніком

Без названия

Запрошуємо приєднатися до прямої трансляції — інтерв'ю з апостолом А.Будніком

Час проведення: субота 10.10.2020 о 18:00

Апостол відповідає на запитання, які найчастіше задає йому молодь.

Приєднуйтесь! Буде дуже цікаво.

Трансляції богослужінь тут

Адреса Новоапостольською Церкви у вашому регіоні можна знайти на сайті 

 

 

Святкове Богослужіння на День Подяки

1Запрошуємо переглянути Святкове Богослужіння на День Подяки

Дата проведення: Неділя, 4 жовтня 2020.

У День вдячності ми згадуємо про те, що Бог є Творцем світу. Один раз на рік у неділю, у День вдячності, проводять богослужіння, під час якого висловлюють Богові вдячність за те, що Він вірний і плекає та оберігає створений Ним світ.

На це свято віруючі приносять у Церкві особливу жертву – жертву вдячності.

Нагадуємо, що двері Новоапостольською Церкви для Вас вже відкриті в дні богослужінь.

У будівлях Церкви строго дотримуються встановлені Міністерством охорони здоров'я України правила і санітарно-гігієнічні вимоги.

Для тих, хто належати до груп ризику і, з огляду на ситуацію, не може брати участь в богослужіннях в приміщеннях громад, будуть проводитися трансляції богослужінь.

Бажаємо Вам і Вашим рідним благословення Господнього та ангельського захисту

Трансляції богослужінь ТУТ

Адреса Новоапостольською Церкви у вашому регіоні можна знайти на сайті 

 

Жовтень 2020: Вірність Бога – запорука спільності з Ним

slovo_mesyacaДорогі брати і сестри,

«Вірний Бог, що вас покликав до спільности зі Своїм Сином Ісусом Христом, Господом нашим» (1-е Корінтян 1, 9). Читаючи цю біблійну цитату, я мимоволі думаю про вас. Усі ми живемо своїм життям. У нашому житті відбуваються злети й падіння, інколи воно сповнене страхом, а потім знову – радістю. Утішними є для нас слова: «Вірний Бог!» Він робить, що каже. Ми, люди, можливо, не завжди відчуваємо це, бо знаємо лише про незначну частину передбаченого для нас Богом плану.
Бог покликав нас до спільності та єднання з Його Сином Ісусом Христом. Саме Бог кличе й обирає нас, а не – навпаки. Він знає кожного з нас краще, ніж ми самі себе. Він знає достеменно кожного з нас. І Він наділив кожну людину свободою вибору, а тепер їй вирішувати: відгукуватися чи не відгукуватися на Божий поклик!

[повністю]