Час тиші

1Учас Адвенту по-особливому проявляється протиріччя між вимогою і реальністю. Вимога: інтенсивно готуватися до Різдва Господнього! Реальність: інтенсивно готуватися до відзначення Різдва! Ви, звісно, небезпідставно запитаєте: у чому ж тут протиріччя? Саме так! Його, здається, немає. Однак досвід показує, що воно усе ж існує. Дотримання посту в минулі сторіччя, утримання від земних благ, зосередження на дарі, який людство отримало 2000 років тому і який змінив світ та приніс спасіння, а також на великій події, яка ще має відбутися, тобто на Другому Пришесті Божого Сина, сьогодні, без сумніву, перетворилося на велике свято з щедрим даруванням.

І, як це часто буває з нами, людьми, добра справа втратила своє призначення і перетворилася у безглузду рутину, у традицію, яка мимоволі наповнилася іншими цінностями. Пророк Ісая ще в епоху Старого Заповіту дорікав ізраїльтянам, що їхні богослужіння й обряд жертвоприношення настільки зіпсувалися за століття, що не викликають у Бога радість, а радше – занепокоєння. Людина зіпсувала свої стосунки з Богом. Цей уривок з першого розділу Книги пророка Ісаї має ще одне особливе відношення до відзначення Різдва: у різдвяних вертепах, що встановлюються в церквах й оселях у час Різдва, поруч з вівцями знаходяться віл й осел, хоча жоден євангеліст не веде про них мову.

[повністю]

Перше Богослужіння у громаді Миколаєва

nac«Бути з Богом завжди» – це слова з однієї наших новоапостольських пісень, яку ми часто з радістю виконуємо під час богослужіння. Ми якось не замислювалися особливо над словом «завжди». Але страшна біда прийшла в нашу країну. І це слово стало особливо відчутним і зрозумілим нам сьогодні. «Завжди» означає сьогодні, щодня, незважаючи на складну ситуацію чи обставини життя, зберігати вірність Богові, довіряти Йому, зберігати єднання з Ним та Його посланцями! У нелегких умовах окупації, під обстрілами, часто без світла, тепла й води та далеко від України… Як це відбувається з багатьма нашими братами й сестрами, які є сьогодні істинним прикладом живої віри.

[повністю]

Господь гряде!

слово месяцаМарія була вагітною у той час, коли рівень життя єврейського народу був рекордно низьким. Ізраїльська держава втратила свій суверенітет, а римські окупанти не надто церемонилися зі своїми підданими. Усе це торкнулося Марії. Перебуваючи на останньому строку вагітності, їй довелося вирушити у нелегку подорож, аби виконати наказ римської окупаційної влади щодо проведення перепису населення, – не кажучи вже про пошук житла після прибуття до Віфлеєму.

Вона, очевидно, не раз розмірковувала над тим, що Бог міг би поступити по відношенні до неї по-іншому. А як діяв Бог? Він не визволив Марію від римської окупації. І не вберіг її від поневірянь. Але Він подбав про те, аби Немовля прийшло здоровим на світ і врешті-решт звершився Його план спасіння.

[повністю]

Часопис «Наша ciм’я» випуск 1, січень 2023

Часопис    «Наша сім'я» — журнал Новоапостольской церкви. Тут ви можете дізнатися свіжі новини про богослужіннях Первоапостола, про цікаві події в новоапостольській життя, зверненні Первоапостола та багато іншого.

 

Часопис "Наша ciм’я" випуск 1, січень 2023

Часопис “Ми дiти” випуск 1, січень 2023

   Часопис “Ми дiти” випуск 1, січень 2023"Ми діти" — дитячий журнал для юних парафіян та гостей новоапостольської церкви. За допомогою часопису, на прикладі  біблійних історій, а також історій з повсякденного життя діти більше дізнаються про Бога і віру.

Щоденна спільна молитва про Україну

prayДорогі брати та сестри!

Запрошуємо Вас на щоденну спільну молитву за Україну зі священнослужителями центрального округа Новоапостольської церкви Україна.

Час молитви 20:00 по Києву

Дата проведення: щодня

Контактна інформація для зустрічі у Google Meet

Посилання: https://meet.google.com/zuf-mxjf-bie

Tрансляціі богослужінь он-лайн

nakУ зв’язку зі складною військовою ситуацією в Україні для тих громад де богослужіння не можливі, для того, щоб зміцнювати свій Дух запрошуємо дивитися трансляції богослужінь у записі на YouTube-каналі Новоапостольської Церкви України:

https://www.youtube.com/c/nacukraine

Бажаємо Вам та Вашим рідним миру та благословення Господнього та ангельського захисту.