Щоденна спільна молитва про Україну

prayДорогі брати та сестри!

Запрошуємо Вас на щоденну спільну молитву про Україну з ОС Пальмом центральний округ новоапостольської церкви Україна

Час молитви 20:00 по Києву

Дата проведення: щодня

Контактна інформація для зустрічі у Google Meet

Посилання: https://meet.google.com/zuf-mxjf-bie

Повінь – вершити вчинки з Богом

nakНеділя, 8 травня 2022 року. Двері церкви громади Зінциґ, розташованої в долині Ар, знову відкриті після сильнішої повені, що відбулася в липні 2021 року. Наступного дня після повені я побачив 13-річного Данила. Він допомагав прибирати бруд з території церкви. Нещодавно мала відбутися його конфірмація. Я спонтанно погодився провести це церковне дійство. Ми познайомилися з ним за декілька років до цього, у клініці, коли відвідували його настоятеля, який занедужав. Данило ще у підлітковому віці вершив учинки з Богом – відвідував хворих.

 «Вершімо вчинки з Богом» – саме під такими гаслом пройшло богослужіння з нагоди цьогорічної Конфірмації, воно пронизувало також вітальне слово Першоапостола. Бог не вимагає від нас великих подвигів, а запрошує працювати разом з Ним. Вершити вчинки з Богом – означає працювати разом з Богом. Така праця відбувається в основному під час богослужіння: «Богослужіння – це діяння Бога по відношенню до людини й праця людини на користь Бога» (КНЦ, п. 12.1). 

[повністю]

Фарисей у мені

nacІісус і фарисеї – це дві протилежності. Як Ісус, так і фарисеї указували на шлях до спасіння, але по-різному. І Христос, і фарисеї були близькими й водночас віддаленими один від одного. І Він, і вони – це приклад того, якими не треба бути і як не треба вести своє життя. І все ж Господь викликав у фарисеїв неабияке захоплення. Вони запрошували Його та Його учнів до себе на трапезу, розшукували Його, аби вести з Ним бесіди на релігійну тему, деякі навіть зверталися до Нього за порадою.

 Нинішнє негативне ставлення до фарисеїв не завжди виправдане. Фарисеї були побожними людьми. Їхній шлях до спасіння полягав у безумовному – якщо не сказати бездоганному – виконанні закону. Мити руки перед споживанням їжі. Дотримуватися Мойсеєвого закону й абсолютно нічого не робити в суботу. Ретельно дотримуватися жертовних обрядів й багато чого іншого. 

[повністю]

Tрансляціі богослужінь он-лайн

nakУ зв'язку зі складною військовою ситуацією в Україні для тих громад де богослужіння не можливі, для того, щоб зміцнювати свій Дух запрошуємо дивитися трансляції богослужінь у записі на YouTube-каналі Новоапостольської Церкви України:

https://www.youtube.com/c/nacukraine

Бажаємо Вам та Вашим рідним миру та благословення Господнього та ангельського захисту.

Слово і віра

nakСьогодні ми живемо в час, коли, як мовив Ісус, світ вже не бачить Його. Для багатьох людей Ісус Христос, Бог, Якого ми знаємо, є мертвим чи повністю безсилим. Вони запитують, чому Він не втручається в людське життя, чому допускає те чи інше і не протистоїть цьому. «А навіть якщо Він існує, – кажуть вони, – то є кволим, безсилим і неспроможним допомагати людям». Ось чому владарює зло на цій землі. 

Про Його вчення, Євангеліє, кажуть, що воно досить цікаве, коли його читаєш: перемагати зло добром, любити ближнього, любити ворога, прощати – усе це прекрасні слова, які вельми далекі від реальності; це – утопія, яку годі втілити у життя. Вони вважають, що Євангеліє є мертвим. Багато людей вважають, що Церква є також мертвою. Вони запитують, якою вона буде, скажімо, через декілька десятиліть? 

Якщо все буде продовжуватися так і далі, то Церква рано чи пізно помре. Християни даремно чекали на Божу допомогу. Бо вона не виявилася істинною! Світ гадає, що Бог мертвий, бо не здатний бачити Його. Отже, послання для християн і для Христової Церкви є таким: Ісус Христос з нами, Бог з нами й Ісус Христос знову мовить до нас сьогодні: «Не хвилюйтеся, Я живий! Вони Мене не вбили, але Я продовжую жити. Я досі дію. Я довершую Свою справу і ніхто не зупинить Мене. 

[повністю]

Часопис “Ми дiти” випуск 9, вересень 2022

   Часопис “Ми дiти” випуск 9, вересень 2022«Ми діти» — дитячий журнал для юних парафіян та гостей новоапостольської церкви. За допомогою часопису, на прикладі  біблійних історій, а також історій з повсякденного життя діти більше дізнаються про Бога і віру.

 

Часопис «Наша ciм’я» випуск 9, вересень 2022

   Часопис «Наша сім’я» — журнал Новоапостольской церкви. Тут ви можете дізнатися свіжі новини про богослужіннях Первоапостола, про цікаві події в новоапостольській життя, зверненні Первоапостола та багато іншого.

 

Часопис «Наша ciм’я» випуск 9, вересень 2022