Хрещення у Новоапостольській Церкві міста Київ

nac

 На святковому богослужінні 7 січня 2022 року у Новоапостольській церкві міста Києва присвяченому Різдву Христовому хрестили маленьку Елеонору.

Святе Хрещення водою – це перший основоположний сакраментальний вияв милості Триєдиного Бога для людини, яка вірує в Ісуса Христа.

 Святе Хрещення водою, звершене в ім’я Триєдиного Бога, об’єднує усіх християн.

 Святе Хрещення водою є укладенням Завіту – Нового Завіту – Бога з людиною. Завдяки йому людина вступає у спілкування з Ним. Воно є першим кроком на шляху до духовного оновлення людини. Охрещена людина отримує частку в смерті Ісуса Христа і зазнає духовного оновлення.

[повністю]

Tрансляціі богослужінь он-лайн

nakУ зв’язку складної епідеміологічної ситуації, нагадуємо, що спеціально для парафіян, які належати до груп ризику проводяться трансляції богослужінь он-лайн.

Трансляції богослужінь дивіться на YouTube-каналі Новоапостольською Церкви України:

https://www.youtube.com/c/nacukraine

Перевірити, чи є зміни в графіку богослужінь в Церкві вашого регіону, можна зробивши дзвінок за контактними телефонами Церкви вашого міста.

➡️Контактний дані Новоапостольської Церкви в вашому регіоні Тут

Бажаємо Вам і Вашим рідним благословення Господнього та ангельського захисту.

Часопис “Ми дiти” випуск 1, січень 2021

   nac"Ми діти" — дитячий журнал для юних парафіян та гостей новоапостольської церкви. За допомогою часопису, на прикладі  біблійних історій, а також історій з повсякденного життя діти більше дізнаються про Бога і віру.

 
 
 

Часопис «Наша ciм’я» випуск 1, січень 2022

нац «Наша сім’я» — журнал Новоапостольської церкви. Саме тут свіжі новини про богослужіння Першоапостола, про цікаві події в новоапостольському житті, звернення Першоапостола і багато іншого.

Часопис «Наша ciм’я» випуск 1, січень 2022

 

Свято Різдва Христового в окрузі Україна — Центр.

нацУ січні новоапостольські парафіяни України традиційно відзначають не лише початок року, а насамперед із велике християнське свято — Різдво Христове.

Це свято змушує замислитися над народженням Ісуса Христа, вказуючи на надзвичайну важливість цієї події у всій історії спасіння: Ісус Христос, зачатий від Духа Святого, був народжений Дівою Марією.

 У явленні Ісуса Христа на землю простежується самоприниження Бога, який в Ісусі Христі став «тілом». Також народження Ісуса Христа стало виконанням численних старозавітних обітниць щодо очікуваного Месії. Згадка про незбагненний розум чуда першого пришестя Сина Божого, зміцнює людину у вірі в Його швидке Друге пришестя. [повністю]

Наснага: Божі обітниці

нацОбітниця – це зобов’язання чи запевнення про виконання чогось. Чи виконається вона – це вже інша справа … А головне послання Адвента звучить: «Бог виконує Свої обітниці».

 Першим людям після гріхопадіння Бог обіцяв послати Спасителя, і неодноразово підтверджував Свою обітницю через пророків. Ця Божа обітниця виповнилася в Ісусі Христі. Але мало хто по-справжньому розпізнав Його. Тільки люди, яким Святий Дух об’явив це, по-справжньому спізнали, ким був Ісус. Те саме стосувалося Його учнів. Лише після того, як Святий Дух зійшов на них, вони істинно збагнули, що Божі обітниці Старого Завіту виповнилися в Ісусі Христі. 
[повністю]

Різдвяне вітання Апостола Анатолія Будника

nacДорогі брати та сестри!

Як пише наш Окружний Апостол Еріх, торік на жаль, ми ще не подолали пандемію коронавірусу. Вона значною мірою впливає на нашу церковну діяльність. Молімося, щоб цей візит відбувся.

Будемо все ж таки мужньо йти вперед. Адже Господь перебуває разом з нами.

Він тримає руку над нами. У Нього достатньо сил, щоб допомогти нам у будь-яких ситуаціях, труднощах, бідах і стражданнях.

[повністю]