До роздумів: Винести урок

951Це трапилося 20 років тому. Тоді я, священник, перекладав богослужіння у громаді, яка була розташована на віддалі 50 кілометрів від мого дому

Щонеділі в післяобідній час там відбувалися богослужіння іноземною мовою. Громада складалася майже з десяти іноземних братів і сестер, а під час богослужіння було нерідко удвічі більше гостей. Хор у складі 25 учасників виконував одну з пісень іноземною мовою. Гості громади жили у притулках для біженців, які знаходилися у сусідньому містечку. Брати і сестри запрошували їх на богослужіння, а священнослужителі привозили бажаючих своїми автівками на богослужіння. Інколи серед тижня проходили інформаційні вечори іноземною мовою.

[повністю]

Серпень 2020: Сповідувати Христа

slovo_mesyacaМи приходимо на богослужіння з багатьох причин: ми бажаємо пережити Божу близькість, почути Його слово, хвалити і славити Бога, єднатися з нашими братами і сестрами по вірі, утамувати спрагу щодо прощення гріхів і долучитися до Святого Причастя. Ще одна причина нашого відвідування богослужінь, яку ми, можливо, не завжди до кінця усвідомлюємо, – це сповідування нашої приналежності до християнства. Для нас вельми важливо сповідувати Христа, бо це запорука спасіння – не тільки нашого, а й тих, хто завдяки нашому свідченню довідуються про Євангеліє.

[повністю]

До роздумів: Свобода замість пригноблення

item5_nn2Побутує думка, що завдяки загальній глобалізації свобода є скрізь однаковою. Однак, це не так: свобода вираження думки, вибору професії, віросповідання, вибору супутника життя і таке інше є різною.

У регіоні моєї діяльності, як і в багатьох інших країнах, все ще існують суспільства, у яких дотримуються передань чи традицій, через які чинять опір сучасним змінам.

На жаль, через домінування думки релігійної більшості у нашій країні спостерігається зворотна тенденція, що позбавляє багатьох людей свободи, у тому числі свободи віросповідання. Незважаючи на існуючу державну конституцію, в основі якої строго закріплене відділення релігії від держави, представники більшості залишають за собою право пригнічувати релігійні меншини. Статистичні дані свідчать про те, що представники релігійної більшості становлять 99, 99% від усього населення, хоча всім відомо, що представники релігійних меншин представлені значною мірою майже в усіх населених пунктах сільської місцевості, а також – у великих містах. На цей факт попросту закривають очі.

[повністю]

Бог і твій ближній

к размышлениюНавряд чи можливо людині виконати всі Господні Заповіді. Чи це обурює вас? Проаналізуємо працю поштового кур’єра у великому місті. Йому треба доставити дві посилки за однією адресою. Але йому нема де припаркуватися. Він об’їжджає цілий квартал, однак місця для паркування так і не знаходить. Тоді кур᾽єр включає «аварійку», припарковує авто у другий ряд дороги, і, міцно притискаючи поштові пакети до себе, стрімголов біжить до адресата . Якби він завжди дотримувався правил дорожнього руху, то навряд чи зміг виконувати свою роботу.

 Не один лікар, догоджуючи пацієнтові, затримується у клініці довше, виручаючи свого колегу по роботі. Навіть Господь Ісус не дотримувався закону, коли зціляв недужого в святу суботу.

[повністю]

Часопис “Ми дiти” випуск 6, липень 2020

 дети_укр"Ми діти" — дитячий журнал для юних парафіян та гостей новоапостольської церкви. За допомогою часопису, на прикладі  біблійних історій, а також історій з повсякденного життя діти більше дізнаються про Бога і віру.

 

 

[повністю]

Трансляції богослужінь. Липень 2020

263835946_219033З радістю повідомляємо, що двері Новоапостольською Церкви для Вас вже відкриті в дні Богослужінь.

У будівлях Церкви строго дотримуються встановлені Міністерством охорони здоров'я України правила і санітарно-гігієнічні вимоги.

Для тих, хто належать до груп ризику і, з огляду на ситуацію, не може брати участь в богослужіннях в приміщеннях громад, будуть проводитися трансляції богослужінь.

Трансляції богослужінь дивіться на YouTube-каналі Новоапостольської Церкви України:

Трансляція Богослужіння від 22 липня 2020 року

Трансляція Богослужіння від 15 липня 2020 року

Трансляція Богослужіння від 12 липня 2020 року

Трансляція Богослужіння від 8  липня 2020 року

Трансляція Богослужіння від 5  липня 2020 року

Трансляція Богослужіння від 1  липня 2020 року

Бажаємо Вам і Вашим рідним благословення Господнього та ангельської захисту.

Адреса Новоапостольською Церкви в вашому регіоні можна знайти тут

 

Часопис “Наша ciм’я” випуск 7, липень 2020

 ​​Часопис “Наша ciм’я” випуск 6, липень 2020 «Наша сім’я» — журнал Новоапостольської церкви. Саме тут свіжі новини про богослужіння Першоапостола, про цікаві події в новоапостольському житті, звернення Першоапостола і багато іншого.

Часопис “Наша ciм’я” випуск 7, липень 2020