Христос: Переможець, Живий, Первородний

nacГосподь Ісус мовив: «… іду бо напоготовити вам місце» (Від Івана 14, 2). Отже Він підготував місце, воно є приготовленим. Йому не треба тут щось підфарбувати, там вбити необхідний цвях чи затягнути якийсь гвинтик … Місце приготовлене!

Для тебе і для мене. Ісус виконав Свою працю на небесах. Місце слави уже існує! Нам не треба боятися, що Бог не створив його. Питання полягає тільки в тому, чи я потраплю туди чи ні? [повністю]

Перебування Апостола Будника в Дніпропетровській області

nacЗ 10 до 11 липня 2021 року Апостол Анатолій Будник проводив богослужіння в громадах Дніпропетровської області. Його супроводжував окружний старыйшина Олександр Таран, відповідальний за регіон «Україна-Схід».

      10 липня Апостол провів богослужіння в громаді м Кам'янське. В основу цього богослужіння він поклав біблійну цитату з Послання Апостола Павла до Римлян 5, 19: «Бо як через непослух одного чоловіка багато людей стали грішниками, так через послух одного багато людей стане праведними». На цьому богослужінні Апостол здійснив таїнство Запечатання Святого Духа молодого парафіянина.

      У другій половині дня Апостол провів богослужіння в громаді Синельникове. Для цього богослужіння він взяв слово з Євангелія від Луки 6, 40: «Учень не більший за вчителя, але, навчившися, кожний буде, як його вчитель». Після богослужіння маленька громада в домашній атмосфері спілкувалася з А

[повністю]

Часопис «Наша ciм’я» випуск 9, вересень 2021

 нац​​ «Наша сім’я» — журнал Новоапостольської церкви. Саме тут свіжі новини про богослужіння Першоапостола, про цікаві події в новоапостольському житті, звернення Першоапостола і багато іншого.

Часопис "Наша ciм’я" випуск 9, вересень 2021

 

Обов’язковий захід?

слово_месяцаВ одній дуже відомій біблійній цитаті, яку часто наводять, псалмоспівець мовить: «Одного в Господа прошу, одного я благаю: жити в домі Господнім по всі дні життя мого, щоб бачити красу Господню і віддаватись роздумам у Його храмі» (Псалом 27, 4).

Тільки в Господньому домі? Тут можна заперечити: адже Бог усюдисущий, Він присутній скрізь, у всьому творінні. Це також правильно. Але ще в Старому Заповіті Бог розпорядився, що є одне місце, де людина може по-особливому відчувати й пізнавати Бога, де Він по-особливому об’являється їй. Псалмоспівець знав про це. Він усвідомлював також і те, що ця Божа пропозиція не є автоматизмом, а актом Його милості – як упродовж останніх півтора року це спізнали чимало віруючих людей світу.

[повністю]

Трансляція Богослужіння Апостола Будника

АпостолЗапрошуємо подивитися трансляцію Богослужіння Апостола Будника https://www.youtube.com/watch?v=15fCrCWTgSU&t=3838s

Дата проведення: Неділя, 21 серпня 2021 о 10.00

Бажаємо Вам і Вашим рідним благословення Господнього та ангельського захисту.

Перейти на youtube — канал Новоапостольською Церкви ви можете за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCqmDPFre-y7DTuqOfOgHasw

Адреса Новоапостольською Церкви у вашому регіоні можна знайти на сайті https://goo.su/2cg2

 

Неправдиві свідчення?

нац Скрип шин, глухий удар. Поліція опитує свідків. Чимало людей були свідками дорожньо-транспортної пригоди. Однак, співробітники поліції одразу помічають: свідки суперечать у деталях один одному. Правду мають з’ясувати експерти, а вирок, у кінцевому результаті, винесе суддя. Припустимо, що ніхто із свідків свідомо не обманює. Вони свідчать про те, що бачили. Усі бажають сказати правду. Адже були істинними свідками. Однак, їхня позиція щодо того, що відбулося, їхня увага й кут зору, під яким вони сприймали цю аварію, а також їхня особиста причетність спонукають свідчити про власну правду. Таке, на жаль, притаманне нам, людям. Адже жоден з нас не претендує на абсолютну істину.  [повністю]

Tрансляціі богослужінь он-лайн.

nakУ зв’язку складної епідеміологічної ситуації, нагадуємо, що спеціально для парафіян, які належати до груп ризику проводяться трансляції богослужінь он-лайн.

Трансляції богослужінь дивіться на YouTube-каналі Новоапостольською Церкви України:

https://www.youtube.com/c/nacukraine

Перевірити, чи є зміни в графіку богослужінь в Церкві вашого регіону, можна зробивши дзвінок за контактними телефонами Церкви вашого міста.

➡️Контактний дані Новоапостольської Церкви в вашому регіоні Тут

Бажаємо Вам і Вашим рідним благословення Господнього та ангельського захисту.