Грудень 2019: Здобутки і втрати

слово месяцаОстанній лист календаря нагадує нам про те, що через декілька тижнів 2019 рік безповоротно відійде у минуле. Те, з чим ми не впоралися за одинадцять місяців цього року, ми навряд чи виконаємо за останні дні, хіба що трапиться щасливий випадок чи сприятливий збіг обставин.

[повністю]

Найбільший урожай картоплі

Часопис “Наша ciм’я” випуск 11, листопад 2019Народна мудрість гласить: між освітою фермера і урожаєм існує безпосеред ній зв’язок: найменш обдаровані розумом селяни вирощують найбільші бульби. «Найбезглуздіші фермери вирощують найбільший урожай картоплі».

Не вірите в це? Та яке це має значення? Ця народна мудрість, однак, не має нічого спільного з християнською вірою, як і День подяки – з християнськими святами. Свято подяки – на відміну від Різдва, Пасхи чи П’ятидесятниці – не відображає історію спасіння. Проте воно зайняло чільне місце в церковному календарі й нерідко відзначається з неабияким розмахом. Його можна відзначати в будь-який час року й, причому, без значних витрат. Людина і досягнення техніки роблять це можливим.  [повністю]

Часопис “Ми дiти” випуск 11, листопад 2019

 Часопис “Ми дiти” випуск 11,  листопад 2019"Ми діти" — дитячий журнал для юних парафіян та гостей новоапостольської церкви. За допомогою часопису, на прикладі  біблійних історій, а також історій з повсякденного життя діти більше дізнаються про Бога і віру.

 

 

[повністю]

Богослужіння та семінар священнослужителів округу «Центр» 11-12 травня 2019 року в Чернігові

IMG_20190511_113150136_BURST004Того суботнього ранку, 11 травня, актова зала музею Михайла Коцюбинського на сто місць, де звичайно проходять богослужіння Чернігівської громади Новоапостольської церкви, була заповнена майже вщерть: громада отримала незвичайне «підкріплення» за рахунок священнослужителів округу «Центр» та їх дружин, які прибули на щорічний семінар священнослужителів під керівництвом апостола Анатолія Будника.

Спочатку відбулося богослужіння для громади (в Чернігові вони проходять по суботам), в основу якого апостол взяв слово з євангелії від Івана 3, 5: [повністю]

Часопис “Наша ciм’я” випуск 11, листопад 2019

 ​​Часопис “Наша ciм’я” випуск 10, жовтень 2019 «Наша сім’я» — журнал Новоапостольської церкви. Саме тут свіжі новини про богослужіння Першоапостола, про цікаві події в новоапостольському житті, звернення Першоапостола і багато іншого.

Часопис “Наша ciм’я” випуск 11, листопад 2019

 

<

До роздумів: Рішення для майбутнього

письмоКоли я, у захваті й переповнений враженнями від Міжнародного Дня молоді 2019 року, повернувся з Дюссельдорфа, то отримав пропозицію написати статтю до рубрики «Апостоли пишуть» для журналу «Наша сім’я». Мені, на щастя, було запропоновано декілька тем на вибір, з яких особливо сподобалася остання: майбутнє церкви.

Я подумки спонтанно повернувся до молоді, яка зібралася на своє свято, що проходило під гаслом «Ось я!»

[повністю]

Листопад 2019: З повною силою

слово месяцаДорогі брати і сестри,

Святий Дух завжди діяв з повною силою — так було після Його зішестя, так відбувається зараз і так відбуватиметься у майбутньому. Святий Дух застерігає, зміцнює, утішає і надихає. Він постійно за будь-яких життєвих обставин супроводжує нас. Ми розпізнаємо Святого Духа по Його діянню:

 

[повністю]