Запрошуємо переглянути Трансляцію Богослужіння

троицаЗапрошуємо переглянути Пряму Трансляцію Богослужіння, присвяченого Святe П’ятидесятниці

Бажаємо Вам і Вашим рідним благословення Господнього та ангельського захисту

Посилання на Трансляцію https://www.youtube.com/watch?v=IxkB0im0eUc&t=266s

Перейти на youtube-канал Новоапостольської Церкви ви можете за посиланням:

https://www.youtube.com/channel/UCqmDPFre-y7DTuqOfOgHasw

Адреса Новоапостольської Церкви в вашому регіоні можна подивитися на сайті https://goo.su/2cg2

Послання апостола: Хто повернеться до Ісуса?

molytva9Дорогою до Єрусалиму Ісус зустрів десять прокажених. Через захворювання шкіри, сьогодні відоме як проказа, їм заборонялося жити серед здорових людей, тож вони були змушені проживати за межами сіл і міст, у безлюдних місцях (Від Луки 17, 11−19). Їм було заборонено здійснювати покупки на ринку і брати участь у святкуваннях. Якщо людина випадково наближалася до одного з них, то вони були зобов’язані прикривати свій рот і голосно промовляти: «Нечистий, нечистий!»

[повністю]

Вознесение Христово

вознесениеПро вознесіння Ісуса Христа мовиться у Біблії, а саме: в Євангелії від Луки і в Діяннях Апостолів (Від Луки 24, Діяння 1). Воскреслий, Який упродовж сорока днів після Пасхи перебував разом зі Своїми, остаточно повернувся до Отця. Яке значення і яке походження має свято Вознесіння? Коли його відзначають?

Вознесіння Ісуса Христа тісно пов’язане з святом Пасхи − настільки тісно, що в первісній церкві не існувало окремо свята Вознесіння, а піднесення Ісуса до Отця відзначали на Великдень. В Єрусалимі й інших містах, у яких відбувалися богослужіння перших християн, П’ятидесятницю і Вознесіння спершу відзначали в один день, а саме на 50-й день після Пасхи, тобто на П’ятидесятницю. З IV століття П’ятидесятницю й Вознесіння відзначають окремо, посилаючись на вказівку в Діяннях Апостолів, і з тих пір Вознесіння відзнаючать на 40-й, а П’ятидесятницю − на 50-й день після Пасхи. Отже, свято Вознесіння, яке започаткували на другий четвер перед П’ятидесятницею, стало передвісником свята П’ятидесятниці. Сорок днів − це не тільки час, який Воскреслий Ісус перебував серед Своїх учнів, а цей період також знаменує сороковини посту перед Пасхою. [повністю]

Віра твоя спасла тебе

первоапостол

Ми усвідомлюємо, що повністю залежимо від Божої милості. Він подає нам те, що бажає, і коли бажає. Ми маємо виявляти смирення, довіряти Йому і приймати Його поживу щоразу, коли Він її пропонує. Ми довіряємо Йому. Він дасть нам все необхідне для того, аби досягнути нашу мету. Як й у випадку з ізраїльським народом: люди, які виявляли довіру до Бога, у кінці кінців, досягнули своєї мети.

Джерело: Часопис «Наша ciм’я» випуск 6, червень 2021

Часопис «Наша ciм’я» випуск 6, червень 2021

 Часопис ​​ «Наша сім’я» — журнал Новоапостольської церкви. Саме тут свіжі новини про богослужіння Першоапостола, про цікаві події в новоапостольському житті, звернення Першоапостола і багато іншого.

Часопис «Наша ciм’я» випуск 6, червень 2021

 

Наснага: Сенсація?

nac«Сенсація» − це несподівана і приголомшлива подія. Вознесіння являло собою неабиякий сенсаційний потенціал: Ісус Христос вознісся на небеса, хмара забрала Його. Двоє мужів у білих одежах з’явилися і сповістили про Його Друге Пришестя (див. Діяння 1, 1−14).

Як відреагували на це учні? Вони повернулися до свого дому в Єрусалимі. Немов би нічого не трапилося. У Євангелії від Луки і в Діяннях Апостолів лише коротко і стримано повідомлено про ці події. Жодного занепокоєння. Однак, ще донедавна, на Пасху, вони реагували по-іншому. У них переважало неабияке сум’яття і нерозуміння того, що відбувалося.

[повністю]

Що ти бачиш?

Что ты видишь?Лист читця до редакції: у тексті журналу виявлена хибна буква. Як таке могло трапитися? Три пари очей читали текст і не виявили помилки. Однак, читачеві або читачці помилка одразу ж кинулася у вічі. Три пари очей у редакції журналу більше не в змозі відвести погляд від своєї прикрої помилки.

 Інколи наше бачення зіграє з нами злий жарт. Причиною є виробнича сліпота. Наш мозок зазвичай читає тексти і підсвідомо розставляє букви у вірному порядку, мимоволі доповнюючи відсутню букву; таким чином ми не помічаємо помилки, а вважаємо, що в тексті все вірно. Рутинна праця вимагає неабияких зусиль, аби виконувати її не бездумно, а уважно. 

[повністю]