Часопис “Ми дiти” випуск 3, березень 2019

 Часопис “Ми дiти” випуск 3, березень  2019«Ми діти» — дитячий журнал для юних парафіян та гостей новоапостольської церкви. За допомогою часопису, на прикладі  біблійних історій, а також історій з повсякденного життя діти більше дізнаються про Бога і віру.

 

 

[повністю]

Боротьба

321Ах, ми знову поведемо мову про це неоднозначне слово «боротьба». Ісус вів мову про те, що ми не маємо противитися злому? Він зокрема наголошував: «Тому, хто б’є тебе в одну щоку, підстав і другу»? Окрім цього, Господь не раз вів мову про досконалу любов. Про любов не тільки до ближнього, а й – до ворога? Адже саме така любов має бути притаманною Його учням. А тепер ми ведемо мову про «боротьбу»? Чи вірно це? Чи правильно поступав апостол Павло, коли мовив до свого друга і єпископа Тимофія: «Змагайся добрим змагом віри».

Ісус згадував про боротьбу лише один раз – й одразу заперечив її: «Царство Моє не від світу цього. 

[повністю]

Квітень 2019: Істинне багатство

Усе можливо.Євангеліст Лука в Діяннях апостолів повідомляє про те, як апостоли з неабиякою силою свідчили про воскресіння Господа Ісуса. Їхнє свідчення викликало в людей віру у воскресіння й вічне життя. Ця віра захоплювала перших християн настільки, що все земне втрачало для них значення. 

Тепер християни мали інші пріоритети. Вони ділилися один з одним тим, що мали, аби ніхто не потерпав від нестачі. Земні багатства, маєтки, статки й інші матеріальні блага раптом перестали бути для них важливими. Лука повідомляв також про те, що ніхто не хизувався один перед одними своїми земними благами, бо вони належали всім.  [повністю]

Ісус – надійний якір

Ісус – надійний якірІсус запрошує всіх до Себе: «Прийдіть до Мене всі втомлені й обтяжені, і Я облегшу вас». Він не оцінює, чи це «правильна» людина чи ні. Він запрошує будь-яку людину пройти свій життєвий шлях разом з Ним назустріч небесам. Хто пристає на Його пропозицію, той здатний змінювати щось. Бути християнином означає жити й зазнавати постійних змін.

[повністю]

Часопис “Наша ciм’я” випуск 3, березень 2019

 ​​наша смья «Наша сім’я» — журнал Новоапостольської церкви. Саме тут свіжі новини про богослужіння Першоапостола, про цікаві події в новоапостольському житті, звернення Першоапостола і багато іншого.

Часопис “Наша ciм’я” випуск 3, березень 2019

 

 

Усе можливо

усе можливо_

Ось і прийшов новий 2019 рік. Він може бути схожим до квітучих лугів з багатьма несподіванками і радощами життя; або – до засніжених гір, снігові кристали якої виблискують на сонці найрізноманітнішими відтінками обітниць.

Для багатьох наступний рік може бути подібним до колеса, у якому біжить білка; або – до глибокої печери, яка не пропускає сонячного світла. Картина нашого життя в 2019 році значною мірою малюватиметься нашими довір’ям, думками й станом душі.

[повністю]

Міжнародний День Молоді 2019

36233415_647537868925059_1028413022625857536_nДень Молоді — це чудове свято зміцнення новоапостольської молоді в Дусі Христовому!

2019 рік особливий  для молодих новоапостольских християн, тому що в цьому році з 30 травня по 2 червня відбудеться Міжнародний День Молоді!

Девіз Дня Молоді: "Here I am"

[повністю]