Tрансляціі богослужінь он-лайн

Screenshot_9У зв’язку зі складною військовою ситуацією в Україні для тих громад де богослужіння не можливі, для того, щоб зміцнювати свій Дух запрошуємо дивитися трансляції богослужінь у записі на YouTube-каналі Новоапостольської Церкви України:

https://www.youtube.com/c/nacukraine

Бажаємо Вам та Вашим рідним миру та благословення Господнього та ангельського захисту.

Перебування Апостола Будника в Миколаївській та Кіровоградській областях

МиколаївВ останній тиждень квітня Апостол Будник відвідав громади Миколаївської та Кіровоградської областей. На жаль, запланований на лютий місяць приїзд Апостола до цих громад через його хворобу не відбувся, відтак на Апостола тут чекали з особливо радісним відчуттям.  

У суботу, 27 квітня 2024 року, Апостол служив у громаді м. Миколаєва словом з Одкровення 19, 9: «І сказав мені: «Напиши: Блаженні ті, що на шлюбну вечерю Агнця покликані». І говорить мені: «Ці є істинні слова Божі». Під час цього богослужіння Апостол запечатав Святим Духом одну душу. Після богослужіння, за традиційним чаюванням, брати й сестри мали змогу особисто поспілкуватися з Апостолом, поставити запитання, які їх цікавлять, розповісти про проблеми, які їх хвилюють й отримати від нього поради. 

[повністю]

Зуміти встояти перед Богом

nakВоістину укріплюють бесіди з вірними братами й сестрами, які пройшли неабиякі випробування і діляться своїм досвідом віри. Це брати і сестри, які усе своє життя з запалом і самовіддачею присвячували служінню нашому Господу і громаді. Іноді мене бентежить, коли відчуваю, що їх охоплює страх, що вони можуть виявитися недостойними встати перед Богом. Така тривога може затьмарити радість Господнього Пришестя! Я пригадую, що такі ж думки непокоїли мене ще в роки моєї юності. Згодом, у 1979 році, наш округ відвідав Першоапостол Ганс Урвійлєр (це було перше богослужіння Першоапостола, на якому я був присутній). Мою душу неабияк зворушило те, що в розпалі проповіді Першоапостол торкнувся моїх переживань. Він послався на слова з 1-го Послання Петра: «…надійтеся повнотою на благодать!» (1-е Петра 1, 13).

[повністю]

Запрошуємо подивитися трансляцію з ОС Бихом

nakЗапрошуємо подивитися трансляцію Богослужіння з  ОС Бихом

https://www.youtube.com/watch?v=LgjdqPpw-eI

Дата проведення: 26 травня 2024 об 11:00 (за київським часом)

Бажаємо Вам та Вашим рідним благословення Господнього та ангельського захисту.

 

 

Запрошуємо на трансляцію з Богослужіння Першоапостола на Трійцю

nak Свято П’ятидесятниці відзначають на згадку про день, коли відбулося зіслання Святого Духа. П’ятидесятницю називають також «днем одкровення Святого Духа», або «днем народження Христової Церкви». Під час прощальних промов Божий Син дав апостолам обітницю про зіслання Святого Духа. Це відбулося на 50-й день після Його Воскресіння. Разом із апостолами в Єрусалимі перебувало чимало віруючих, чоловіків і жінок. Чудо, яке відбулося у день П’ятидесятниці, тобто зіслання Святого Духа, описано в Діяннях апостолів 2,1 і далі. Апостоли й віруючі, які того дня перебували разом із ними, сповнилися Святим Духом.

[повністю]

Відчинені двері

nakЛюдина, яка бажає прийти до Бога, має увірувати в Ісуса Христа. Ісус мовить про це вельми виразно в Євангелії від Івана: «Я – двері; хто ввійде через Мене, той спасеться, і ввійде, і вийде, і знайде пасовисько» (Від Івана 10, 9). Тільки той, хто вірить у Його вчення, у Євангеліє, хто слідує за Ним і наслідує Його приклад, може увійти в Царство Боже. Ісус прийшов, аби принести нам спасіння. Його мета – привести нас у Своє Царство, де не буде страждань і смерті.

[повністю]

Часопис “Ми дiти” випуск 5, травень 2024

     Часопис “Ми дiти” випуск 5, травень 2024"Ми діти" — дитячий журнал для юних парафіян та гостей новоапостольської церкви. За допомогою часопису, на прикладі  біблійних історій, а також історій з повсякденного життя діти більше дізнаються про Бога і віру.