У серпні місяці, після тривалої перерви, пов'язаної з короновірусною пандемією, Апостол Будник перший раз у 2020 році відвідав громади Запорізької області. Він провів богослужіння у громадах с. Нове і в Запоріжжі. Богослужіння проходили при дотриманні всіх рекомендованих санепідемічних заходів безпеки.
В основу богослужіння для громади с. Нове Апостол поклав біблійну цитату з 1 Коринтян 1, 9: «Вірний Бог, що вас покликав до спільности зі Своїм Сином Ісусом Христом, Господом нашим». [повністю]







